Breadcrubs

Hakkımızda

Öz Fırat İnşaat 2017 yılında Fırat ANILIR ve Murat ANILIR tarafından kurulmuştur. Geleceğe yönelik proje ve arge çalışmaları içerisinde bulunan ANILIR Kardeşler inşaat sektöründe doğru ve inovasyonel yatırımları ile gün geçtikçe Öz Fırat İnşaata katkı sağlamaya devam etmektedir. Tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetimsel teknik kullanılmaktadır. İnşaat sektöründe kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş, malzeme ve işçiliği doğru orantılı, zamanında teslim proje ilkeleri ile büyümektedir. Yurtiçi ve yurt dışında faaliyet gösteren Öz Fırat İnşaat kısa vadede büyük işler yaparak globalleşen dünyaya uyum sağlamıştır.
Uşak ili Üniversitesi 1 Eylül Kampüsü içerisinde 2.822 öğrenci kapasiteli öğrenci yurdu yapılması
Bartın ilinde 2.490 öğrenci kapasiteli KYk Yurdu yapımı
Bartın ilinde 2.968 öğrenci kapasiteli KYK Yurdu
Irak’ın bağdat kentinde yapılan 864 konut
Yine ırak’ın bağdat kentinde yapımına başlanmış olan 1000 konut projemiz devam etmektedir.

Misyon & Vizyon

Misyon

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, ÖZFIRAT Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Vizyon

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

DEĞERLERİMİZ

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.